دوشنبه 5 بهمن 1394
ن : کریم

خواستگاری و دوست یابی دختران از پسران

اگر شما هم جزو دسته دخترهايي هستيد كه خواستگاراني داريد ولي فكر مي كنيد مورد پسند آنها قرار نمي گيريد بهتر است با ما همراه شويد.

چطور مورد پسند خواستگار باشيم

چرا خواستگارام منو نمي پسندن

دختري هستم ۲۴ ساله که در سایت دوستیابی و ازدواج طوبی tooba24.ir خواستگاران زيادي دارم؛ اما نمي دانم چرا هر كدام كه مي آيند من را نمي پسندند. با اين كه سعي مي كنم به بهترين نحو ممكن باشم و ظاهر خوبي هم دارم. اطرافيان هم هميشه بابت اين قضيه به من كنايه مي زنند. از اين موضوع به شدت ناراحتم. لطفا راهنمايي ام كنيد.

مخاطب عزيز! در بسياري از پاسخ هايي كه من و همكارانم به مخاطبان در اين صفحه ارائه كرده ايم به اين نكته اساسي اشاره شده است كه در امر انتخاب همسر، مجموعه ويژگي هايي با عنوان هم كفو بودن يا تطابق نسبي معيارها و ملاك هاي اوليه در ازدواج دخيل هستند.

بنابراين هر شخص براي انتخاب همسر و شريك آينده اش ملاك هايي دارد و بر اساس آن دست به انتخاب مي زند.

هنوز دير نشده است

بيش از حد نگران بالا بودن سن تان نباشيد چراكه نگراني باعث مي شود در انتخاب هايتان درست نتوانيد شرايط را تخمين بزنيد و دچار مشكل و گاهي دچار عجله كردن هاي بيجا شويد.


برداشت اشتباه نكنيد

به طور كلي آشنايي هايي كه به قصد ازدواج و یا دوست یابی hafezoon.net صورت مي گيرد، اعم از خواستگاري سنتي، آشنايي در محل تحصيل يا كار يا معرفي توسط دوستان و آشنايان، از بعضي لحاظ ها شرايط يكساني را دارد؛ يعني در همه اين شرايط دو نفر يكديگر را مي بينند، صحبت و معاشرت مي كنند و نهايتا پس از دستيابي به شناخت، تصميم نهايي خود را مبني بر قبول يا رد شرايط مورد نظر براي ازدواج اعلام مي كنند.

منظور اين است كه همه اين آشنايي ها، به ازدواج منجر نخواهد شد و بنا نيست با هر بار رد شدن اين احساس درون شما ايجاد شود كه با وجود ويژگي هاي خوب و مناسب مورد انتخاب واقع نشده ايد، زيرا در ابتدا اشاره كرديم هر شخص معيارها و ملاك هاي مختص به خود را دارد.

شايد بهتر باشد براي بالا بردن اعتماد به نفس و شناخت بيشتر خود از دوره هاي آموزشي مراكز روان شناختي بهره بگيريد.

تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
وسترن یونیون
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
کپسول آتش نشانی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی